Ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування- це комплекс процедур по лікуванню кореневих каналів.Саме з запальними процесами у кореневих каналах зуба,які заповнені нервовими закінченнями,пов’язані больові відчуття пацієнтів.Тому багато хто боїться саме цієї процедури,пам’ятаючи,наскільки хворобливо це було в минулому. Наявність новітніх анестезуючих препаратів робить всі етапи лікування в нашому стомат центрі практично безболісними.

У “Стоматологічному центрі” Дент Хелп” використовується найсучасніша техніка обробки кореневих каналів та їх пломбування під оптичним збільшенням.

Важливим етапом підготовчого процесу для якісного проведення ендодонтичних маніпуляцій є діагностика захворювання,визначення довжини,ширини і вигнутості каналу зуба.Найбільш точний метод визначення параметрів- прицільні знімки,які виконуються в спеціалізованому рентген кабінеті зі всіма засобами захисту від R-випромінювання.

Так само в арсеналі нашої клініки є ендопорт(апекс локатор) “Моріта” для вимірювання довжини каналу зуба і який працює у вологих умовах кореневих каналів,виробництва провідної японської фірми з виготовлення стомат устаткування. За допомогою приладу “Моріта” лікування кореневих каналів проводиться з високою точністю та ефективністю,він дозволяє максимально якісно розробити і запломбувати кореневий канал.

Маніпуляції в кореневих каналах(препарування,розпломбування кореневих каналів,файлінг,механічна та мед обробка з використанням дентапорта “Моріта”):

1 канал 750 грн
2 канала 1000 грн
3 канала 1250 грн
4 канала 1500 грн

Обтурація кореневих каналів:

1канал 750 грн
2 канала 1000 грн
3 канала 1250 грн
4 канала 1500 грн

 

Послуги та ціни