Відбілювання зубів

Відбілювання зубів сьогодні є одним з найперспективніших напрямків косметичної стоматології.

Ця процедура показана людям, у яких зубна поверхня має стійкий неприродний колір.Розрізняють поверхневе (зовнішнє) та внутрішнє фарбування зубів.Головною причиною зовнішнього фарбування зубів є погана гігієна ротової порожнини,яка призводить до утворення жовтого пігментного нальоту на зубній емалі.Куріння,споживання харчових продуктів та напоїв,що містять барвники,також призводять до зміни кольору емалі.

Внутрішнє забарвлення емалі зубів є наслідком прийому лікарських препаратів,впливу хімічних матеріалів,що входять до складу пломб і штифтів.Для вирішення останньої проблеми рекомендуємо ендодонтичне відбілювання зубів.

Для вирішення внутрішньої проблеми зовнішнього фарбування зубів, відбілювання зубів у “Стоматологічному центрі” Дент Хелп” проводиться за допомогою системи “Beyond”-професійної системи для найбільш безпечного,найшвидшого і ефективнішого відбілювання зубів в кабінеті лікаря-стоматолога впродовж 30 хв в одне відвідування.

Перевагами фотовідбілювання зубів,порівняно з іншими технологіями,такими як лазерне відбілювання, або індивідуальні відбілювальні капи,є відмінний результат за мінімальний час процедури.

Відбілювання системою”Beyond”: 
дві щелепи 4 800 грн
одна щелепа 3 400 грн
Ендодонтичне відбілювання зуба 320 грн

 

Послуги та ціни