Навігаційний хірургічний 3D шаблон

На допомогу стоматологам прийшла 3D діагностика та комп’ютерні технології.

Можливість використання 3D шаблону під час встановлення імплантів значно підвищує шанси пацієнта на точне встановлення та вживлення імпланта, правильне розташування майбутнього зуба.

За данними попереднього планування на 3D принтері виготовлюється індивідуальна накладка на зуби та ясна конкретного пацієнта, основна частина якої – отвір з гільзою. Завдяки цій гільзи та наявності спеціального інструмента лікар встановлює імплант в конкретному місці та на потрібній глибині.

Підсумовуючи, індивідуально виготовлений хірургічний шаблон, встановлений в момент операції по вживленню імпланта, дозволяє:

  • Встановити імплант у відповідному напрямку та на відповідну глибину,які до міліметра розраховані комп’ютером,що виключає ризики травмування тканин та органів навколо.
  • Зменшити набряки м’яких тканин після імплантації. Як наслідок,знизити кількість післяопераційних ускладнень.
  • Суттєво скоротити тривалість операції.
  • Встановити імплант в положенні,що відповідає коронці майбутнього зуба. А це-гарантія отримання гарної посмішки та відновлення жувальної функції. Використання шаблонів дозволяє у випадках недостатнього об’єму кістки зменшити необхідні втручання та, відповідно,зменшити вирогідність ускладнень.
Виготовлення навігаційного хірургічного 3D шаблону 3500 грн

Послуги та ціни