Протезування зубів

Неповноцінний зубний ряд – це питання не тільки естетичного характеру. Відсутність зубів спричиняє порушення травлення,викривлення зубів у бік відсутніх,руйнування кісткової частини щелепи та деформацію обличчя. Сучасні зубні протези мають найрізноманітніші показання до застосування –від естетично-косметичного відновлення до повного заміщення жувальної функції відсутніх зубів.

До основних різновидів конструкцій відносять:

 • Знімні:
  1. часткові знімні протези
  2. повні знімні протези
  3. бюгельні протези
 • Незнімні:
  1. вкладки
  2. коронки
  3. мостовидні конструкції
  4. вініри (керамічні накладки)
 • Протезування на імплантах:
  1. коронки
  2. мостовидні конструкції
  3. тотальні реставраціі на імплантах

Найбільш поширені різновиди коронок: металокерамічні та безметалеві коронки.

Металокерамічна конструкція являє собою внутрішню основу – метал та верхнє покриття – кераміку.Такі коронки поєднують в собі тривалий термін експлуатації,естетичний вигляд та помірну ціну.

Безметалеві коронки відрізняються відсутністю металевого каркасу. Кераміка,що використовується при виготовленні суцільно керамічних коронок,практично повністю відповідає фізичним параметрам емалі зубів.

Керамічні вкладки – це мікровставки в порожнину зуба,що відрізняються найвищою естетичністю та міцністю. Керамічна вкладка по всіх параметрах перевищує будь-яку реставрацію з самих сучасних пломбувальних матеріалів.

Вініри - це керамічні “накладки”,які фіксуються на передню поверхню зубів з метою,в першу чергу,поліпшення зовнішнього вигляду передньої групи зубів(вроджених і набутих змін поверхні емалі,стертості,зміни кольору).Вініри є своєрідним аналогом реставрації з фотополімерного матеріалу(пломби),але мають більшу естетику,міцність і не втрачають з часом свій блиск. Причина популярності вінірів у більш щадному обточуванні зуба,чим,наприклад,під коронку. Зуб обробляється тільки з передньої поверхні на товщину вініра,який в подальшому фіксується на спеціальний фото полімерний цемент.

Металокерамічна коронка звичайна 5500 грн
Безметалева коронка на імпланті з Gingiva  8000 грн
Металокерамічна коронка на імпланті 7500 грн
Оксидокерамчна ( безметалева) коронка 7500 грн
Фрезерна ( діоксид-цирконію) коронка 75000 грн
Вінір 7500 грн
Вкладка керамічна (1-2 ступінь) 4000-5000 грн
Куксова вкладка 1200 грн
Пластинковий знімний протез 7200 грн
Нейлоновий знімний протез 8500 грн
Бюгельний знімний протез 31 500 грн

 

Послуги та ціни