Седація або медикаментозний сон

Лікування під седацією (або медикаментозний сон) це відповідь сучасної стоматології на проблему дентофобії (термін,що позначає переляк від стоматолога або стоматологічного лікування).

Причини виникнення цієї проблеми можуть бути цілком різні. Та їх наслідком,здебільшого, стає банальне відтягування візиту до стоматолога до останнього,що негативно впливає на стан ротової порожнини,а пацієнт,в свою чергу,потребує більш серйозного та довготривалого лікування.

Показаннями до медикаментозної седації є:

  • страх перед стоматологічним лікуванням;
  • тривала стоматологічна процедура;
  • емоційна нестабільність пацієнта;
  • особливі потреби у дітей та дорослих;
  • підвищений блювотний рефлекс та інше.

 

Медикаментозну седацію можливо порівняти з зануренням у поверхневий сон,при якому людина спокійна та розслаблена. Пацієнт може контролювати свої дії,нормально дихати,ковтати,навіть,може виконувати деякі вказівки лікаря.

За проведення знеболення та підтримання життєво важливих функцій організму під час седації відповідає лікар-анестезіолог. Спеціалісти завжди підберуть найоптимальніші та найменш шкідливі для Вас методи знеболення.

Важливо розуміти,що седація не є заміною місцевої анестезії - знеболюючого уколу,який сприймається,як менше болюча процедура в стані медикаментозного сну.

Загалом, якісне знеболювання є однією з важливих умов надання високоякісної стоматологічної допомоги. Проте, не дивлячись на широкий розвиток ефективного місцевого знеболення,останнім часом все більшої популярності серед лікарів та пацієнтів набуває лікування під анальгоседацією. Сучасні препарати для седації є безпечними,легко керованими та швидко виводяться з організму.

 

1 година седації 3350 грн.

Послуги та ціни